Arabic Russian English
Üye Girişi Üye Ol

"Türkiye'de ilk ve tek yerli Center Pivot üreticisiyiz"

HABERLER

KOP ve Atlantis Mühendislik

Bu yıl birincisi düzenlenen Ulusal KOP Bölge Kalkınma Sempozyumu 14-16 Kasım tarihlerinde Konya’da gerçekleştirilmiştir. Atlantis Mühendislik , KOP tarafından desteklerinden ötürü Plaketle ödüllendirilmiştir. KOP projesiyle beraber hız verilen Toplulaştırma projeleri sayesinde küçük parselli tarım alanlarının büyük parseller halinde tarıma açılacak hale gelmesi, bu arazilerde Center Pivot ve Lineer Sulama Sistemlerinin kullanılmasına imkan sağlayacaktır. Böylece günümüzde ki en modern sulama methodu olan  Center Pivot ve Lineer Sulama Sistemleri kullanımı yaygınlaşacaktır.

Atlantis Mühendislik olarak Ülkemizde ilk ve tek başına üretilen Center Pivot ve Lineer Sulama makinelerinin büyük bir oranda kullanılacak olması bizleri heyecanlandırmaktadır.

Arazi toplulaştırmasını destekleyici bir uygulama olan Center Pivot ve Lineer sulama makineleri, Atlantis Mühendislik'in 10 yılı aşkın bir çalışmasıyla, Ülkemiz çiftçisine kazandırılmış teknolojik bir yeniliktir. Özellikle KOP projesinde, yerli üreticilerin desteklenmesi , bölge kalkınmasını hızlandıracak bir etki gösterecektir.

deneme deneme deneme
Teknik Servis

Teknik Servisimizi
7/24 arayabilirsiniz.

0533 472 42 27

Bütün hakları saklıdır. ©2012 Atlantis Mühendislik